Jednotliví výrobci a značky brusných nástrojů mají ve svých katalozích tisíce druhů výrobků, které se liší jak rozměry, tak svým použitím. Velká část tohoto množství je zařazena mezi takzvaný standardní program, takže je různě po světě skladem dostatečný počet kusů brusiva a dostupnost se počítá v řádu hodin.

Může ale nastat situace, kdy pro svůj výrobní proces potřebujete v brusném kotouči použít o stupeň jemnější brusné zrno, specificky tvrdý brusný kotouč, atypicky dlouhý brusný pás nebo například odlišný typ děrování kruhového výseku.

V takových případech od Vás zjistíme specifikaci brusného nástroje, kterou požadujete, nebo určíme specifikaci na základě Vámi dodaných rozměrů, informací o použití, broušeném materiálu, požadované výsledné kvality povrchu a dalších parametrů.

Následně porovnáme možnosti jednotlivých výrobců a po konzultaci s Vámi zajistíme výrobu. Po dokončení výroby a výstupní kontrole kvality zajistíme expedici buď z našeho skladu, nebo pro urychlení dodání zajistíme expresní mezinárodní přepravu přímo k Vám.

 


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná